Türkçe

HAZİRAN Beykoz Lokali'nin açılışı

645 kez bakılmış
9 Ekim 2016
23:58
Haziran Beykoz Meclisi, zorlu bir süreci mekanlı ve örgütlü bir kavgaya taşımak için Beykoz'da bir lokal açtı. 9 Ekim 2016 Paşabahçe Barbaros caddesi üzerinde açılışı yapılan Halil Serkan Öz Lokali, Devrim şehitleri adına yapılan saygı duruşu ile başladı
Beykoz Haziran Meclisi Yürütme Sekreteri Yavuz Yılmaz, açılışa katılan bütün dostlara, her türlü katkıları için teşekkür etti ve çok kısa bir sunuş yaparak sözü Haziran Türkiye Yürütmesi üyesi Levent Turhan Gümüş'e verdi. Gümüş, Haziran Türkiye Meclisi çalışmaları hakkında genel bir bilgilendirme yaparak İstanbul başta olmak üzere bir çok bölgede öne çıkan mücadele örneklerine kısaca değindi ve özellikle Beykoz'un tarihsel önemine vurgu yaptı. 
Açılışa katılan Halil Serkan Öz arkadaşımızın babası Kemal Öz ise çok kısa bir konuşma yaparak sözü Yavuz Kaya'ya bıraktı. CHP İlçe Başkanı Mahir Daşdan'ın, laiklik mücadelesinde yanyana gelmenin önemine vurgu yaptığı konuşmasının ardından, HDP İlçe Yönetimi adına Ali Gülçiçek ve Beykoz Halkevi "birlikte mücadele için biz varız" dediler.
Beykoz Haziran Yürütmesi ise, " Laikliği ve özlemini duyduğumuz ülkeyi kurmak için hepinizi bu kavgaya davet ediyoruz " dedi. 
 
9 Ekim 2016
 
Bookmark and Share
 

18/04/2019 Gün Ortalama:242  Bugün112 ziyaret var  Sitede 3 Kişi var  IP:3.90.12.112