Türkçe

Ayvalık'ta Kültür Sanat Günleri

1044 kez bakılmış
29 Ağustos 2014
22:09
Ayvalık Belediyesi tarafından organize edilen 11. Ayvalık Kültür Sanat Günleri bugün başladı. ‘Ayvalık sizin Sanat herkesin’ sloganıyla gerçekleştirilecek Kültür Sanat Günleri’nde, Ayvalıklı sanatseverlere 16 farklı mekanda toplam 53 etkinlik sunuyor.
Bu yıl 11.'sini düzenlenen Ayvalık Kültür Sanat Günleri'nde, müzikten edebiyata, söyleşiden belgesel gösterimlerine, halk oyunlarından atölye çalışmalarına, resim sergilerinden kısa film gösterimlerine kadar farklı etkinlikler yapılacak. 
Ayvalık Kent Konseyi'nin, Ayvalık'ta kültür ve sanat alanında çalışmalarda bulunan çeşitli derneklerin, toplulukların, platformların ve kamu kurumlarının katkılarıyla hazırlanan Ayvalık Kültür Sanat Günleri programında, Ayvalıklı yerel sanatçılar da destek verecek.
 Program kapsamında; Küçükköy ve Altınova Mahallesinde 5 farklı yerde toplam 15 etkinlik hazırlandı. 1-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikler, İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde Mustafa Balbay ve Atilla Sertel paneliyle başlayacak. 
Kültür Sanat günlerinin Belediye Kültür Sosyal İşler Birimi yönetiminde, Kent Konseyi, kültür ve sanat alanında çalışmalarda bulunan çeşitli dernekler, topluluklar, platformlar ve kamu kurumlarının katkılarıyla hazırlandığı belirtildi.
Bookmark and Share
 

26/05/2019 Gün Ortalama:296  Bugün88 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:3.88.156.58